Ogłoszenia Biura Nieruchomości, Rydułtowy, ul. Ofiar Terroru 72A - WGN

28 ofert

Dom na  sprzedaż Turza Śląska - Azyl przy lesie - nowoczesny dom po remoncie.
Data dodania: 22.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Turza Śląska
Liczba pokoi: 4
Metraż: 180m²
Oferta SD073-304
Cena 1 290 000 zł
cena / m² 7 167 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Pszów - 2 pokoje z balkonem
Data dodania: 21.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Pszów
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 48.06m²
Oferta SM073-303
Cena 200 000 zł
cena / m² 4 161 zł
OKAZJA!

Dom na  sprzedaż Siedliska - Gotowy do zamieszkania dom w zacisznej okolicy
Data dodania: 16.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Siedliska
Liczba pokoi: 5
Metraż: 148m²
Oferta SD073-305
Cena 630 000 zł
cena / m² 4 257 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Racibórz - Gotowe do wprowadzenia 2 pokoje  Racibórz
Data dodania: 15.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Racibórz
Liczba pokoi: 2
Metraż: 49m²
Oferta SM073-297
Cena 325 000 zł
cena / m² 6 633 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Rydułtowy - 3 pokoje z garażem
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Rydułtowy
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 46.79m²
Oferta SM073-301
Cena 245 500 zł
cena / m² 5 247 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Racibórz - Mieszkanie 4 pokoje z garderobą, pralnią.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Racibórz
Piętro: 2
Liczba pokoi: 4
Metraż: 70.74m²
Oferta SM073-294
Cena 499 000 zł
cena / m² 7 054 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Racibórz - 2 pokoje Racibórz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Racibórz
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 40m²
Oferta SM073-299
Cena 196 000 zł
cena / m² 4 900 zł
OKAZJA!

Dom na  sprzedaż Chorzów - Dom wolnostojący
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Chorzów
Liczba pokoi: 2
Metraż: 510m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD073-281
Cena 749 000 zł
cena / m² 1 469 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Radlin - Dom pod lasem
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Radlin
Liczba pokoi: 6
Metraż: 153m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD073-300
Cena 450 000 zł
cena / m² 2 941 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Jastrzębie Zdrój - M-4 z balkonem
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Jastrzębie Zdrój
Piętro: 7
Liczba pokoi: 3
Metraż: 53m²
Oferta SM073-298
Cena 299 000 zł
cena / m² 5 642 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Rybnik - Kawalerka w Rybniku
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Rybnik
Piętro: 9
Liczba pokoi: 1
Metraż: 29.05m²
Oferta SM073-287
Cena 199 000 zł
cena / m² 6 850 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Pszów - NOWA CENA!Mieszkanie M2 do zamieszkania
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Pszów
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 48.72m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM073-260
Cena 290 000 zł
cena / m² 5 952 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Pszów - Pszów - kawalerka 34 m2 do remontu
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Pszów
Piętro: 1
Liczba pokoi: 1
Metraż: 33.93m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM073-270
Cena 140 000 zł
cena / m² 4 126 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Jastrzębie-Zdrój - Przestronne 3 pokoje 55,70 m2 - loggia, komórka, po remoncie łazienka - Jastrzębie-Zdrój
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Piętro: 9
Liczba pokoi: 3
Metraż: 55.7m²
Oferta SM073-273
Cena 240 000 zł
cena / m² 4 309 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Pszów - Kawalerka w centrum miasta
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Pszów
Piętro: 3
Liczba pokoi: 1
Metraż: 26.57m²
Oferta SM073-292
Cena 159 900 zł
cena / m² 6 018 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Racibórz - 2 pokojowe do własnej aranżacji
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Racibórz
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 46.42m²
Oferta SM073-296
Cena 285 000 zł
cena / m² 6 140 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Rybnik - Mieszkanie 2 pokoje
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Rybnik
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 37.73m²
Oferta SM073-127
Cena 230 000 zł
cena / m² 6 096 zł
OKAZJA!

Dom wolnostojący na sprzedaż Rzuchów
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Rzuchów
Liczba pokoi: 4
Metraż: 100m²
Oferta SD073-147
Cena 680 000 zł
cena / m² 6 800 zł

Dom na  sprzedaż Rybnik - Wygodny dom z tarasem
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Rybnik
Liczba pokoi: 5
Metraż: 138m²
Oferta SD073-237
Cena 850 000 zł
cena / m² 6 159 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Rybnik - Wyremontowana kawalerka
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Rybnik
Piętro: 2
Liczba pokoi: 1
Metraż: 33m²
Oferta SM073-247
Cena 300 000 zł
cena / m² 9 091 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Bytom - 2 pokoje z balkonem w Bytomiu
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bytom
Piętro: 6
Liczba pokoi: 2
Metraż: 45.86m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM073-284
Cena 165 000 zł
cena / m² 3 598 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Wodzisław Śląski - Przytulne 2 pokoje
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Wodzisław Śląski
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 35m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM073-249
Cena 215 000 zł
cena / m² 6 143 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Jastrzębie-Zdrój - Ustawne M3 Jastrzębie Zdrój
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 47.05m²
Oferta SM073-288
Cena 240 000 zł
cena / m² 5 101 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Rydułtowy - 2 pokoje w centrum Rydułtów
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Rydułtowy
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 37.8m²
Oferta SM073-250
Cena 160 000 zł
cena / m² 4 233 zł
OKAZJA!

Dom na  sprzedaż Radlin - Dom w Radlinie
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Radlin
Liczba pokoi: 4
Metraż: 80m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD073-242
Cena 509 000 zł
cena / m² 6 363 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Rybnik - Piękne 2 pokoje z garażem i balkonem ? nowe budownictwo
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Rybnik
Liczba pokoi: 2
Metraż: 61.8m²
Oferta SM073-272
Cena 540 000 zł
cena / m² 8 738 zł

Dom na  sprzedaż Łaziska - Dworek idealny pod inwestycje
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Łaziska
Liczba pokoi: 13
Metraż: 600m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD073-240
Cena 4 100 000 zł
cena / m² 6 833 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Obiekt usługowy na  sprzedaż Rybnik - Kamienica na sprzedaż blisko centrum miasta!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Rybnik
Liczba pokoi: 20
Metraż: 350m²
Oferta SO073-151
Cena 950 000 zł
cena / m² 2 714 zł

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies